Medicínské centrum Anděl

Medicínské Centrum Anděl

Medicínské centrum Anděl je koncipováno jako diagnostické a léčebné centrum, jehož základ tvoří primární péče všeobecných praktických lékařů. Základ týmu lékařů Medicínského centra Anděl tvoří atestovaní internisté, kteří si rozšířili svou kvalifikaci též o atestaci ze všeobecného praktického lékařství. Kromě péče praktických lékařů jsou Vám k dispozici ortopedie, vnitřní lékařství, diabetologie, endokrinologie, kožní lékařství a nutriční terapeut.

 

Aktuálně dostupné odbornosti:

 

Medicínské centrum Anděl kromě zvyklé péče primární péče praktického lékaře svým pacientům nabízí možnost registrace v jednom ze dvou členských programů – Basic  a  Vital Plus, které představují poměrně významnou přidanou hodnotu naší péče.  Tyto programy doporučujeme zejména od věku cca 40 let výše, kdy význam nejen preventivních vyšetření, ale i zdravotní péče jako takové zásadně stoupá.

Naše zdravotní zařízení zajišťuje předoperační vyšetření před chirurgickými výkony mj. pro Kliniku plastické chirurgie Esthé.

Ani nejvyspělejší země nedokáží uhradit ze zdravotního pojištění jak veškerou zdravotní péči, tak i komplexní prevenci. Vlastní investice do zdravotní prevence by proto měla být důležitou součástí péče o Vaše zdraví. Pro zájemce máme připravený program individuální preventivní péče.

V Medicínském centrum Anděl je pro velké i menší společnosti k dispozici též závodní preventivní péče (nově pracovně lékařské služby).